Pár slov o mně

O Bachových esencích jsem se poprvé dozvěděla poslední den roku 2015, který pro mě byl velmi náročným po všech stránkách, a především po té psychické.  

Zažila jsem dva velmi silné nervové kolapsy, první v únoru 2015, kdy jsem byla v natolik náročné životní situaci, že jsem nevěděla kudy kam, a následně v listopadu 2015, kdy došlo k úplnému zhroucení s příznaky vyhoření, kdy jsem nebyla schopna asi týden vůbec fungovat.

Vše u mě spustilo velmi silné úzkosti, paniky a strachy a já se jen velmi pomalu byla schopna dostávat do stavu, kde bych mohla normálně fungovat především po pracovní stránce. Vzhledem k tomu, že k vyhoření došlo i díky práci, kde jsem nebyla dlouhodobě spokojená, rozhodla jsem se pro výpověď, ale představa dalších změn v životě, nutnost předat svoji práci mé nástupkyni, hledání práce nové a zaučování se v ní, ve mě vyvolávala velmi silné úzkosti, se kterými jsem si prostě nevěděla rady.

Můj stav mě dokonce dohnal k mé obvodní doktorce, kde jsem dostala žádanku na psychiatrii, rozhodla jsem se nakonec ale, že to zvládnu sama. A vesmír mi v tomto byl velmi nápomocný

Na Silvestra jsem na oslavě konce roku u kamarádky brouzdala po Faceboooku a „náhodou“ narazila na sponzorovanou reklamu o Bachových esencích, která mě velmi zaujala, hned jsem začala zjišťovat více informací a začátkem nového roku se objednala na konzultaci. To datum si pamatuji naprosto přesně, bylo to 7.1.2016 a tento den vše změnil!

Již v průběhu osobní konzultace jsem cítila obrovskou úlevu, ono už ta možnost se někomu bezpečně vypovídat, bez toho, aby vás odsuzoval je velmi osvobozující. Následné užívání kapiček mě dostalo opět na nohy a já naprosto bravurně zvládla celé dvouměsíční předávání své agendy v práci, i nástup do práce nové, která se nakonec stala odrazovým můstkem pro práci na „volné noze“, ve které jsem dnes.

Cesta byla ještě trnitá, ale po celou dobu mi Bachovy esence byly a jsou věrným a úžasným průvodcem, a proto jsem se tehdy rozhodla si na podzim roku 2016 udělat kurz, abych s nimi mohla pracovat i sama.

Nyní mám za sebou tříletou praxi práce s nimi, spoustu zkušeností a ráda bych proto své služby nabízela i skrze tyto mé webové stránky, všem, kteří si procházejí třeba podobně náročnou životní fází, nebo těm, kteří nejsou spokojeni ve svém životě a vědí, že je potřeba „něco“ změnit.

Kontaktní formulář

hanka@bachovkyshankou.cz

Vaše údaje jsou u mně v bezpečí – více informací. 

Přečtěte si články na blogu

Chci/nechci děti…

Chci/nechci děti…

Tento článek byl napsán již 22.10.2019 a dlouho ve mě uzrávala odvaha ho zveřejnit, jelikož jeho téma je pro mne velmi osobní, až intimní... Odvahu jsem našla až na Štědrý večer, ale jelikož mi nefungovalo přihlašování do blogu, uveřejňuji ho o den později. Je určen...

Toxické vztahy

Toxické vztahy

Asi před měsícem jsem ze záznamu poslouchala video od Lucky Kolaříkové v rámci jejího seriálu „O čem se ženy stydí mluvit?“. Video se týkalo toxických vztahů a jak nám tyto vztahy nabourávají sebevědomí. Natolik mě jeho obsah oslovil, že bych se pod něj...

Stresové kolečko

Stresové kolečko

Velmi pomalu, ale jistě se blíží podzim a ačkoli je toto období pro mě tím nejkrásnějším v roce, protože miluji ty ještě přívětivé a pro mě ideální teploty, ranní vzduch protknutý čistotou a kouzelné variace přírody na téma oranžová v milionech odstínů, musím si také...